Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Daleszyce 2010 - odbiór nagrody  (Przeczytany 1233 razy)
bertoon88
Nowy
*

Zobacz profil Email
« : Kwiecień 29, 2010, 00:03:34 »

Dziś przeglądając zdjęcia na podium z maratonu w Daleszycach doznałem olśnienia! Szok
Przecież ŚLR oferuje nagrody za miejsca od 1. do 5.! Ja zająłem 5. miejsce w kat. MASTER M1 ORLIK lecz zniesmaczony tym, że 10km przed metą złapałem dwa "kapcie", po dojechaniu do mety szybko zwinąłem się do domu nie myśląc nawet o "pudle".
W związku z tym pytanie do organizatorów - CZY MOGŁBYM ODEBRAĆ SWOJĄ NAGRODĘ? Co? Byłbym naprawdę wdzięczny, o ile to możliwe...

Pozdrawiam SERDECZNIE
Łukasz Matusiak
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2010, 00:08:27 wysłane przez Matusiak Łukasz » Zapisane
Big Mazi
Administrator
Stały użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 29, 2010, 20:29:17 »

Czasami warto przeczytać regulamin. Tam jest napisane: nagrody można odebrać tylko podczas dekoracji, niekoniecznie osobiście. Tyle że za piąte miejsce jest to bardziej upominek niż nagroda, bardziej tu chodzi o satysfakcję z wyczytania i stania na dechach.

im ciężej tym przyjemniej
ronin1972
Nowy
*

« Odpowiedz #2 : Maj 02, 2010, 09:01:29 »

Mysle ze nikt nie mial by nic przeciwko temu aby nieodebrane nagody w wyjatkowych sytuacjach przekazac na nastepnej edycji maratonu.

A co do czytania regulaminu to dwa lata temu nie bylo warto tego robic bo w dniu rozgrywaniu finalu regulamin zmienial sie "w locie" Niezdecydowany
red4
Administrator
Bywalec

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Maj 03, 2010, 00:09:12 »

Nie wiem o co chodziło dwa lata temu, jednak żeby się do tego odnieść musisz podać konkrety. Dla osoby tworzącej regulamin Twoje uogólnienie może się wydawać krzywdzące.

"Jeśli znajdujesz drogę bez przeszkód,
prowadzi ona zapewne do nikąd."
Piotr Wysocki
Nowy
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Maj 03, 2010, 07:41:44 »

czy możnaby wrzucić klasyfikacje open w formie html jak w zeszłym roku? i klasyfikacje drużynową oraz generalną
ronin1972
Nowy
*

« Odpowiedz #5 : Maj 04, 2010, 11:37:52 »

red4
w regulaminie 2008 roku byl zapis o pamiatkowych koszulkach "dla wytrwalych" ..w dniu rozgrywania finalu okazalo sie ze koszulek jest za malo a ja placac za dystans FAN wplacilem "za malo" zeby jeszcze domagac sie koszulki (wyjasnienia Maziego) i zmieniono w regulaminie ilosc startow koniecznych do otrzymania koszulki z 5 na 6 co zawezilo skutecznie grono potencjalnych chetnych - zmiany dokonano w trakcie zawodow - mialem na taka koszulke ochote wiec przed startem sie upewnilem co do zapisu w regulaminie - po bezskutecznej probie otrzymania koszuli i powrocie do domu w regulaminie zapis o koszulkach byl juz zmieniony

ale bylo minelo

co do regulaminu obecnego to zauwazylem ze brak jest zapisu o punktach motywacyjnycj za start i ukonczenie - 50pkt - przemyslane dzialanie czy tylko niedopatrzenie Co?

a w akapicie o klasyfikacji zespolowej macie jeszcze rok 2009  Mrugnięcie

uwazam ze na zakonczenie sezonu kazdy kto znajdzie sie w klasyfikacji generalnej powinien dostac przynajmniej pamiatkowy kawalek papieru
Big Mazi
Administrator
Stały użytkownik

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Maj 04, 2010, 12:03:13 »

W 2008 roku dystans FAN, tak długością jak i opłatami był traktowany tak jak teraz dystans Family. Ani nie było klasyfikacji generalnej FANa ani nie był brany pod uwagę przy pamiątkach za ilość startów. Jako pełnoprawny dystans, był uważany dopiero od zeszłego roku. Koszulki dostali wszyscy co przejechali pięć maratonów na dystansie MASTER. Ci co przejechali sześć brali udział w losowaniu specjalnych nagród. Pamiątkowy dyplom na zakończenie każdego maratonu może dostać każdy kto o to poprosi i jest uwzględniony w klasyfikacji. W zeszłym roku na zakończenie, każdy kto był uwzględniony w klasyfikacji generalnej i był na zakończeniu, dostał pamiątkowy medal, a na życzenie pamiątkowy dyplom.

im ciężej tym przyjemniej
ronin1972
Nowy
*

« Odpowiedz #7 : Maj 04, 2010, 18:24:35 »

Szkoda jednak ze info o takiej mozliwosci nie dotarlo do mnie i pewnie do wielu innych

jak napisalem bylo minelo.. zabawa trwa nadal

w tym roku juz bede wiedzial zeby po pamiatke na koniec sezonu sie zglosic  Mrugnięcie
hbt
Uzależniony od forum

« Odpowiedz #8 : Maj 04, 2010, 20:48:38 »

Nie ma co dywagować. Trzeba zawalczyć w Nowinach o kolejną pamiątkę i tym razem pamiętać o jej odebraniu Mrugnięcie
Pozdrawiam i powodzenia!

Kto chce - szuka sposobu, kto nie chce - szuka powodu.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: