Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Terminarz Maratonów 2014  (Przeczytany 9316 razy)
Big Mazi
Administrator
Stały użytkownik

Zobacz profil Email
« : Styczeń 03, 2014, 19:56:41 »

Pewny terminarz sezonu 2014.
Wkrótce będzie na stronie.
Zaczynamy jak co roku pierwszym maratonem MTB w Polsce, czyli:

Daleszyce 13 kwietnia                                                    Pewne

Sandomierz  4 maj                                                          Pewne

Nowiny   1 czerwiec                                                        Pewne

Łączna   29 czerwiec                                                       Pewne

Zagnańsk  20 lipiec                                                         Pewne

Łagów   17 sierpień                                                         Pewne

Sobków 7 wrzesień                                                         Pewne

Kielce  27 wrzesień (wielki finał na targach Bike Expo)      Pewne
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2014, 20:04:55 wysłane przez Big Mazi » Zapisane

im ciężej tym przyjemniej
hbt
Uzależniony od forum

« Odpowiedz #1 : Styczeń 03, 2014, 23:19:55 »

Nie ma się co wdawać na razie w szczegóły. Z czasem pewnie wszystko zostanie doprecyzowane. Najważniejsze, że są pierwsze terminy. Dzięki!

Kto chce - szuka sposobu, kto nie chce - szuka powodu.
ktone
Uczestnik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Styczeń 04, 2014, 17:34:00 »

Super, ale w imieniu wielu zawodników uprzejma prośba o zmianę terminu maratonu w Nowinach na 1.06 - 24.05 rozgrywany maraton w Karpaczu, z którego wiele osób z pewnością nie chce rezygnować, a start dzień po dniu na takich trasach i w takiej odległości to też nie lada wyzwanie..
Adam Ch
Nowy
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Styczeń 04, 2014, 17:48:49 »

Miejsca super! Uśmiech Jeszcze tylko Suchedniów i będzie idealnie Uśmiech
Świder
Nowy
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Styczeń 04, 2014, 21:18:44 »

Etapówka będzie?

Na hasło "mtbcross" 20PLN rabatu przy zakupach powyżej 240PLN w BikeTires.pl. Bezpłatny odbiór na maratonie.
Krysia
Nowy
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Styczeń 04, 2014, 22:55:05 »

Mam nadzieję, że data Nowin 25 maja pozostanie. Specjalnie datę ślubu ustawiłam na tydzień później, licząc, że termin Nowin pozostanie taki, jak w ostatnich paru latach, czyli ok. 25 maja.
Jerry
Nowy
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Styczeń 05, 2014, 00:53:23 »

Mam nadzieję, że data Nowin 25 maja pozostanie. Specjalnie datę ślubu ustawiłam na tydzień później, licząc, że termin Nowin pozostanie taki, jak w ostatnich paru latach, czyli ok. 25 maja.

A co za problem zrobić wedding party w Nowinach zakrapiany iso 40%?
Michu3184
Nowy
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Styczeń 05, 2014, 12:11:14 »

A czy jakieś zmiany w regulaminie będą dla Family/ Fun i Mastera.

Chodzi o kat wiekowe na Family np?

Krysia
Nowy
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Styczeń 05, 2014, 16:34:18 »

A co za problem zrobić wedding party w Nowinach zakrapiany iso 40%?

W sumie czemu nie  Mrugnięcie tylko nie wiem, co goście weselni powiedzą na przejazd rowerowy z USC w Warszawie do Nowin... jednak to nie to samo, co przejazd kilka(naście) km Uśmiech
ziemo
Bywalec

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Styczeń 05, 2014, 19:33:44 »

Super. Będzie się i gdzie rozpędzić (Zagnańsk) i poskakać po górkach (reszta). Może w tym roku uda mi się wystartować w Suchedniowie gdzie szacowna ekipa SSC przygotuje kolejne gratki. W zeszłym roku nie mogłem tam pojechać. Już trenuję (na razie siłę) i nie mogę się doczekać.

Dziękuję nic nie kosztuje a jest niezłym środkiem płatniczym
KermitOZ
Nowy
*

Trzepak

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Styczeń 05, 2014, 21:43:08 »

Terminarz super, też wolę Nowiny w pierwszej opcji. Mam nadzieję, że nieznana miejscówka okaże się Suchedniowem lub czymś jeszcze lepszym (Bieliny? Chichot).

Cameyo
Uczestnik
**

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Styczeń 06, 2014, 00:15:08 »

Suchedniowa byłoby wybitnie żal. Mnie się natomiast marzy Masłów i pasma Masłowskie i Klonowskie.
ziemo
Bywalec

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #12 : Styczeń 06, 2014, 06:35:57 »

Krysia, a nie bezpieczniej byłoby ustawić datę ślubu przed Nowinami? Chichot nie chodzi mi tu o jakieś nie wiadomo jakie ryzyko ale strzeżonego..... i tak dalej.... przecież nawet lekkie zadrapanie może być utrapieniem w taki dzień. (odpukać)  Mrugnięcie

Dziękuję nic nie kosztuje a jest niezłym środkiem płatniczym
Jerry
Nowy
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Styczeń 06, 2014, 11:30:59 »

W tym roku Mazi proponuje maraton Łagów połączony z Lubuskim Latem Filmowym. Zamiast piaskowców kwarcytowych będziemy atakować morenę czołową  Duży uśmiech

http://www.bikecalendar.pl/Cykl/19/MTB_Cross_Maraton
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2014, 11:34:55 wysłane przez Jerry » Zapisane
Krysia
Nowy
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Styczeń 07, 2014, 00:20:11 »

Krysia, a nie bezpieczniej byłoby ustawić datę ślubu przed Nowinami? Chichot nie chodzi mi tu o jakieś nie wiadomo jakie ryzyko ale strzeżonego..... i tak dalej.... przecież nawet lekkie zadrapanie może być utrapieniem w taki dzień. (odpukać)  Mrugnięcie
Taki był pierwotny plan, ale niestety termin był zajęty, więc pozostało do wyboru albo zrobić w terminie Nowin, albo tydzień później. Cóż, trzeba będzie uważać:)
Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  

Skocz do: